Wstęp

Deutsch

Slovensky

Česky

English

Twoja pozycja: Strona główna » Słowacja » Wstęp

Wstęp

Na tych stronach można znaleźć przede wszystkim wiele zdjęć (ponad 10.000 fotografii oferowanych na www.cdfoto.net), łącznie z podstawowymi informacjami na temat możliwości zakwaterowania, odświeżania i wyżywienia w Słowacji, lub w sąsiednych krajach, a także informacje dotyczących zakupów prezentow i upominków. Dla grup turistow zorganizowanych oferujeme zwiedzanie miasta Bratysława historicznym tramwajem, old-timer wózom, lub rejs statkiem. Zarówno turyści indywidualni, jak i wycieczki grupowe znajdą tu informacje o atrakcjach - Top 10 atrakcji w Słowacji. Oferujemy także dostawy CD z ponad 2000 zdjęć Słowacji (próbki - zobacz fotografie tej strony), które pomagają lepiej zorganizować pobyt w Słowacji. Odwiedź Słowację i raduj się turystykę przygodowej w naszym kraju! Zobacz też Best in Travel 2013!
Propozycje prezentacji innych przedsiębiorstw zajmujących się turystyką
na tej stronie są mile widziane. Firma z siedzibą w chronionym regionie, wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, otrzyma 50% zniżki. Dotyczy ona także firm zapewniających przyjazne warunki dzieciom, seniorom, osobom niepełnosprawnym oraz osobom niepalącym.

                                                                                                                      Ing. Peter Nemeček
 

Szukanie w katalogu Cdfoto.net:
 

Linki sponzorowane:

 

Nasz tip: Video Slovakia 2011, lub video Slovakia - The unknown beauty
 

Nitra

Senec

Pezinok Trnava
Poleć stronę www znajomenu

 

  


Vszelkie prawa zastrzeżone

Nie używać zdjęć na tej stronie internetowej w celach komercyjnych. Z podobnym zamiarem, prosimy o kontakt w celu rozliczenia się z autorem inż. Peter Nemeček, e-mail: ginko@r3.roburnet.sk, lub tel.: +00421-2-65312639. Jeśli to konieczne, dodałem kilka zdjęć w jakości SQ 1: 1024 x 768 pikseli, albo w jakości jakości HQ: 2048 x 1536 pikseli. Pytania i komentarze są mile widziane.

 

Copyright © 2004 GINKO PRO, Bratislava